Vertegenwoordigers voor de Santens Groep

Vind onze vertegenwoordigers voor uw regio in de lijst hieronder of kies voor regio en/of specialiteit van de vertegenwoordiger via de selectievakken.

Luc Baudu

Zottegem - Geraardsbergen

Specialiteit

Schrijnwerk

0498 90 08 09 luc.baudu@santensmetaalwaren.be

Ivan Cypers

Kempen - Limburg

Specialiteit

Schrijnwerk

0470 17 53 46 ivan.cypers@santenskempen.be

Jan De Prest

Oost-Vlaanderen

Specialiteit

Meubel en interieur

0477 30 93 89 jan.de.prest@santensdhondt.be

Stijn De Vriendt

Gans Vlaanderen

Specialiteit

Projecten

0479 98 76 68 stijn.de.vriendt@santensgent.be

Chris Dewaele

West-Vlaanderen - Zuid

Specialiteit

Schrijnwerk

0479 98 76 63 chris.dewaele@santensdhondt.be

Koen Eelbode

Gent - Eeklo

Specialiteit

Schrijnwerk

0498 90 08 08 koen.eelbode@santensmetaalwaren.be

Jeroen Geukens

Kempen

Specialiteit

Meubel en interieur

0478 63 06 25 jeroen.geukens@santenskempen.be

Frederik Goethals

Gans Vlaanderen
Oost-Vlaanderen

Specialiteit

Automatisering

0498 90 08 07 frederik.goethals@santensautomatics.be

Joeri Heindryckx

West-Vlaanderen - Noord

Specialiteit

Schrijnwerk

0498 90 07 94 joeri.heindryckx@santensdhondt.be

Koen Joos

Gent - Dendermonde

Specialiteit

Schrijnwerk

0476 96 34 13 koen.joos@santensmetaalwaren.be

Glenn L'Oeuille

Gans Vlaanderen

Specialiteit

Automatisering

0485 08 36 50 glenn.loeuille@santensautomatics.be

Corné Lepoeter

Oost-Vlaanderen & Antwerpen

Specialiteit

Projecten

0476 78 05 17 corne.lepoeter@santensmetaalwaren.be

Hans Lievens

Waasland & Noord-Antwerpen

Specialiteit

Meubel en interieur

0477 38 05 25 hans.lievens@santensdhondt.be

Fen Roelants

Waasland

Specialiteit

Schrijnwerk

0476 96 34 82 fen.roelants@santensmetaalwaren.be

Christ Santy

Maldegem - Tielt - Waregem

Specialiteit

Schrijnwerk

0479 98 76 69 christ.santy@santensmetaalwaren.be

Jürgen Uyttenhove

Gans Vlaanderen

Specialiteit

Projecten

0498 90 08 05 jurgen.uyttenhove@santensmetaalwaren.be

Patrick Van Daele

Gans Vlaanderen

Specialiteit

Werkkledij & PBM

0489 45 94 27 patrick.van.daele@santensgroep.be

Olivier Van Gheluwe

West-Vlaanderen

Specialiteit

Schrijnwerk

0470 17 53 08 olivier.van.gheluwe@santensmetaalwaren.be

Frank Van Malderen

Kempen

Specialiteit

Industrie

0470 17 53 44 frank.van.malderen@santenskempen.be

Er zijn momenteel geen medewerkers die voldoen aan deze criteria. Probeer een andere zoekopdracht.